POWDER BROWS

Alebo aj nazývané Púdrové obočie, je veľmi prirodzená  technika ktorej výsledný efekt po zahojení mimikuje veľmi jemne nalíčené obočie. Táto technika je vhodná pre všetky typy pleti.

250

MICROBLADING

Alebo aj nazývané Čiarková metóda, je veľmi prirodzená  technika ktorá sa využíva na zahustenie už pekného obočia ktorému nechýbajú veľké časti. Reálne chĺpky klientky nemôžu byť tvrdé.Táto technika je vhodná len pre pevnú porcelánovú pleť bez pórov a mastnoty.

250

OSVIEŽENIE FARBY 6-18M.

Trvácnosť tetovania je individuálna u každej jednej klientky, a odvíja sa od typu pokožky, životného štýlu (šport, dovolenky, opaľovanie, laser, ošetrenia pleti) a hormonálnych zmien.

120

PODFARBENIE

Dodatočná služba pri Microbladingu, kde ideme ešte zahustiť priestor medzi vytetovanými čiarkami s tieňom robeným púdrovou metódou. Túto službu treba konzultovať v salóne pred zákrokom

50

KOREKCIA 1-3M.

Korekcia sa môže realizovať najskôr po mesiaci od prvého zákroku (koža musí byť úplne zahojená predtým než budeme opäť narušovať jej integritu) a najneskôr do troch mesiacov. Na korekciu sa objednáva osobne v salóne, bezprostredne po zákroku, alebo prostredníctvom sms/whatsapp na +421949226726

50

VIP TERMÍN

Príplatok za termín do 2 týždňov od požiadania rezervácie na tel +421949226726
na individuálnej dohode, samozrejme obmedzený počet a NIE VŽDY k dispozícií.

50

DELUXE ÚPRAVA OBOČIA

Tento balík je špeciálne zameraný na klientky s obočím tetovaným mnou, a zahŕňa odstránenie nežiadúcich chĺpkov, farbenie obočia, lamináciu a lash lift. Doporučujeme absolvovať raz mesačne, samozrejme táto procedúra je vhodná aj pre ženy ktoré nemajú tetované obočie. 

50